O NAS

Od 1999 roku zajmujemy się artystycznym i profesjonalnym kreowaniem rzeczywistości. Towarzyszy nam motto:

„ GNOTHI SEAUTON ”

poznaj samego siebie… i zacznij tworzyć to co prawdziwe, dobre i piękne.

Wierzymy, że wyjątkowe rozwiązania rodzą się z głębokiego zrozumienia nas samych, z otwartości na naszych Klientów, na ich osobowości i marzenia. Każde zadanie zaczynamy od rozmowy i poznania. Z uwagą słuchamy i z uwagą zadajemy pytania. Pomagamy naszym Klientom odkryć ich własny styl, aby następnie wyrazić go w przestrzeni lub w formie użytkowej, która zawsze ma swój niepowtarzalny charakter. Ta praktykowana filozofia umożliwia tworzenie rozwiązań ponadczasowo estetycznych i funkcjonalnych, w których po prostu dobrze się JEST.

Tworzymy autorskie kolekcje mebli ASAR, które łączą w sobie piękno i innowację. Rozwijamy nowe technologie wraz ze zmianą świata w którym wszyscy żyjemy. Kolekcje mebli dostępne są w stałej sprzedaży, której zasięg stale rozwijamy.

Nasz zespół tworzą ludzie wrażliwi i kreatywni; architekci wnętrz i architekci, wraz z całym zespołem Pracowni Mebla Artystycznego EMKO NADOLSCY.

Małgorzata Borzyszkowska 

O nas

Firma ASAR Autorskie Studio Projektowe Małgorzata Borzyszkowska, powstała w 1999 roku. Od początku swojej działalności podejmujemy się nietypowych realizacji projektowych i wykonawczych związanych z wnętrzami i architekturą.

Jesteśmy autorami wielu unikatowych mebli, drzwi i schodów.

Myślenie o detalu na każdym etapie projektowania oraz dbałość o jego finalne wykonanie, sprawia że powstają realizacje cenione w Polsce i za granicą.

Autoryzowana pracownia mebla artystycznego i elementów wyposażenia wnętrz, gwarantuje najwyższą jakość naszych realizacji.

KONTAKT

KONTAKT